top of page

APIE MUS, METERAS UAB

Meteras yra atvira, inovatyvi, veržli, siekianti aukščiausių tikslų ir geriausių rezultatų geodezijos įmonė. Mūsų darbuotojai teikia platų spektrą paslaugų, geba veikliai bendradarbiauti su įmonėmis ir privačiais klientais, sau kelia aukštus  reikalavimus.

 

Patirtis Lietuvoje ir Skandinavijoje leidžia kvalifikuotai ir atsakingai vykdyti įvairius geodezinius darbus. Precizika, aukšta darbų kokybė, dalykiškumas ir patenkinti klientai yra mūsų įmonės siekis.

IMG_20160613_163142.jpg

PAGRINDINĖS ĮMONĖS KRYPTYS

Klientams teikiame platų geodezijos paslaugų spektrą, nuo kadastrinių matavimų, topografinių planų sudarymo, geodezinių planų parengimo, iki sudėtingų geodezinių darbų reikalingų statybose. (Žiūrėti visas paslaugas)

 

Mūsų tikslas, kruopščiai atlikti matavimai ir patenkintas klientas, tad atsakingai deriname darbų atlikimo terminus ir sąlygas. Siekiame, kad būtų išspręsti visi kliento klausimai, pateisinti lūkesčiai, bei kokybė. 

MŪSŲ VERTYBĖS IR ATSAKOMYBĖS

TIKSLUMAS

​Geodezinius matavimus atliekame naudodami modernius GPS imtuvus bei robotizuotus elektroninius tacheometrus. Visada stengiamės užtikrinti darbų tikslumą ir kruopštumą.

009-equipment-1.png

LANKSTUMAS

Su užsakovu atvirai aptariame projekto sudėtingumą, įvykdymo terminus, kainą, darbo laiką. Visada stengiamės atrasti abiem pusėms priimtinus sprendimus.

product-management (2).png

SĄŽININGUMAS

Esame patikimas partneris įmonėms ir fiziniams asmenims. Stengiamės, kad visi darbai būtų atlikti tiksliai, pagal susitarimą, ir pagal galiojančius reglamentus. 

007-trust.png

PASLAUGAS TEIKIAME VISOJE LIETUVOJE

Geodezines paslaugas teikiame Vilniuje, Vilniaus regione ir kituose Lietuvos miestuose. Dėl augančių klientų poreikių mes nuolat tobulinamės ir plečiame savo paslaugų spektrą. Jei jums reikalingi geodeziniai matavimai, susisiekite su mumis, mūsų darbuotojai atsakys į iškilusius klausimus ir, prireikus, pateiks paslaugų pasiūlymą.

NORITE SUSISIEKTI?

Ačiū, jūsų užklausa gauta!

bottom of page